Špajza 24. siječnja 2017.

Pizza na deset novih načina!

Članak Povratak na članak
Komentari 2
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Gastro dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Gastro te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • kiko21 15:14 24. Siječanj 2017.

    Postovani, ja obozavam pizzu. Zato sam za zanimanjem procitala vas tekst i odlucila ga isprobati. Prema vasem savjetu, na stapice za raznjice sam napiknula grillane sampinjone, komadic mozzarelle, polusuhu salamu (suhu nisam imala) i cijelu rajcicu. Bacila sam na rostilj. ... prikaži još! Kada je bilo gotovo, ocekivala sam da cu dobiti ukusnu pizzu kao sto navodite u naslovu. No pizze nije bilo nigdje. Jesam li pogrijesila sto je salama bila polusuha a ne suha ili je mozda neki drugi razlog? Molim vas za savjet

  • damir_pacek 01:03 26. Siječanj 2017.

    Poštovana kiko, čestitke za finu ironiju! Ja bih smo dodao da bih volio vidjeti majstora koji će uspjeti ispeći mozzarellu nataknutu na ražnjić na roštilju. Genijalan recept, nema što!

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.