Recepti 21. kolovoza 2019.

Za prste polizati: Zapečeni krumpir s bijelim lukom!

Članak Povratak na članak
Komentari 1
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Gastro dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Gastro te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • MAXX 00:19 22. Kolovoz 2019.

    Ovaj recept mi svidio, ali kada sam pročitao upute za pripremu neke stvari mi nisu bile jasne, pa molim objašnjenje. 1.Kalup za pečenje se maže maslacem nakon što se stavi u pećnicu zagrijanu na 200 stupnjeva? Nakon toga se u ... prikaži još!u kalup stavi kolut sa oprugom na vrh? Kakav je to kolut i na kakav vrh se postavlja? 2.Bijeli luk ide u tri sloja? Luk bijele boje ili češnjak? (Manja glavica ili manji češanj) 3.Folija se stavi u kalup prije ili nakon premazivanja maslacem? Otkuda folija na kraju recepta?

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.