11. veljače 2015.

Osvoji 'Mrvicu svaki dan' i doživi ljepotu kuhanja

Članak Povratak na članak
Komentari 71
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Gastro dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Gastro te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • bobby-j 17:08 15. Veljača 2015.

    inspiracija nam je u kuhinji pri kraju a za dobru i kvalitetnu kuharicu uvijek ima mjesta.. možda tako natjeram ženu malo više uz štednjak a ako ne, never mind..bit će više "mrvica" za mene hehe

  • benjaminpozega 14:23 15. Veljača 2015.

    htio bih ovu kuharicu kako bih mrvice pretvorio i povezao u blistavo jelo izvanrednog okusa i prepoznatljivosti uz recepte Željke Klemenčić i nježnog dodira koji posjedujem..

  • vedran3 22:29 14. Veljača 2015.

    svaki dan kuham za "mrvice" tj. za suprugu od 183cm i za sebe od 202cm :D daaaaakle, mrvica za mrvice :D a kuhinja? kuhinja je moja strast, tu se liječi duša i događa kreativa :)

  • magdalena1983 20:46 14. Veljača 2015.

    Još od mladosti uživam kuhati razna jela i pripremati razne poslastice. Ovom knjigom bi si uveliko pridonjela novim izazovima uživanja u izradi raznih jela i kolača. Nadam se da ćete mene odabrati, željela bi isprobati sve Vaše recepte i garantiram ... prikaži još! Vam da ću uživat u njihovoj izradi.

  • atan 14:11 19. Ožujak 2015.

    Imam veliku obitelj koja očekuje od mene raznolik i bogat stol Ja jednostavno ima sve manje ideja sve manje vremena i kune nekako sve brze napustaju novčanik prilikom nabave Nadam se da bi uz Mrvicu moji kuharski trenuci bili laksi. ... prikaži još!i. Taki bi bar netko u mojoj kuhinju bio u želji da pomogne.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.