12. siječnja 2015.

Osvojite mjesto na vinskoj radionici

Članak Povratak na članak
Komentari 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Gastro dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Gastro te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • redina 15:31 16. Siječanj 2015.

    čestitke dobitnicima

  • redina 14:57 14. Siječanj 2015.

    Unatrag 2 god ine otvorilo se niz vinskih barova i nedavno sam bila u jednom. Iako se na svim druženjima i eventima poslužuje vino, obično biraš između crnog i bijelog. Moram priznati da sam u prvom posjetu vinskom baru ostala ... prikaži još! zatečena svojim neznanjem.

  • marina1990 21:48 13. Siječanj 2015.

    Uživam popiti čašicu vina i to mi je gušt. Voljela bi naučiti koje vino paše uz koje jelo i više o tome kako prepoznati dobra vina,

  • manistranapome 10:35 13. Siječanj 2015.

    Volim piti vino u većini socijalnih situacija. Mislim da bi uživala u radionici! Uskoro mi je i rođendan te bih se za tu prigodu bih se voljela pohvaliti naprednim ukusom za vina:) voljela bih naučiti kako se prepoznaju dobra vina ... prikaži još! i najvažnije, prepoznavati vina s dobrim omjerom cijene za kvalitetu!

  • Ekonomistica 21:30 12. Siječanj 2015.

    Radionica zvuči ful zanimljivo i htjela bi biti dio iste, ovako nešto nisam imala prilike raditi ranije, a svakako bih htjela naučiti neke osnove da primjerice ne odaberem krivo vino u raznim situacijama. Zgodna nagradna igra u svakom slučaju.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.