Recepti 29. travnja 2016.

Zapečeni njoki u umaku od rajčica

Članak Povratak na članak
Komentari 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Gastro dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Gastro te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Dorica 12:32 28. Studeni 2014.

    Super recept, ja sam si pojedostavila kupeći gotove sjeckane rajcice od podravke i sa kilom njoka..uz zelenu salatu njam!

  • nikolina2 17:39 25. Studeni 2014.

    kak je ovo količina za 4 osobe?iskreno,malo mi nekak preslabo djeluje recept,ne kažem da neću probati al da bum ga podebljala budem.ne samo količinom jer 300 g. njoka nije dovoljno za dvije osobe a kamo li četvero.a mislim da možda ... prikaži još! koja šnita špeka nebi škodila,ili kakva šnicla sa strane uz salatu.

  • ika12 19:28 24. Studeni 2014.

    radila, preskupo i bezveze, nije bas fino

  • Avatar Zlatina
    Zlatina 17:31 24. Siječanj 2015.

    Njaaaamiii, savršeno ukusno! :) Suprug i ja smo oduševljeni njokima sa mozzarellom i rajčicama! :D Sve pohvale! :D

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.