21. svibnja 2015.

Prijavite se na malu radionicu velikih burgera

Članak Povratak na članak
Komentari 38
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Gastro dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Gastro te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • krikica 09:39 25. Svibanj 2015.

    Najviše volim kombinaciju zelene salate, ljutog umaka, kiselih krastavaca, rajčice i naravno hrskave prepečene slanine koja daje poseban "šmek" burgeru :)

  • veckyb 06:32 25. Svibanj 2015.

    pa kak samo jedan? :D al' ajde ako baš moram birati onda biram crni grah! uff evo već sline cure :D malo luka, senf kao podloga i dobra juneća pljeskavica, zelene salate, tabasco i eto čuda! :D

  • maja25 21:41 24. Svibanj 2015.

    Ako se moram odlučiti za samo jedan: karamelizirani luk.

  • marina1990 21:13 24. Svibanj 2015.

    Što se tiče burgera i dodataka ja volim eksperimentirati. Danas mi super paše ajvar, a sutra ću se već igrati kombinacijom sira i vrhnja i začina, prekosutra ću raditi svoj umak na bazi rajčice i ketchupa. Volim različitost i zbog ... prikaži još! toga mi je teško odabrati samo jedan dodatak.

  • Linaa 15:52 24. Svibanj 2015.

    Kečap i majoneza :)

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.