26. veljače 2015.

Uključite se u natječaj, osvojite večeru za dvoje i podržite Pink Week

Članak Povratak na članak
Komentari 54
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Gastro dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Gastro te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • nina555 15:40 05. Ožujak 2015.

    Jeeeeeee :)))))) Hvala :))))))

  • nina555 15:50 01. Ožujak 2015.

    Podržavam Pink Week zbog njihovog programa koji ne samo što pokušava što širu javnost upoznati sa važnostima prevencije raka dojke nego i prikuplja sredstva za intraoperativno zračenje koji uvelike smanjuje zračenje pacijentica i olakšava im oporavak. Coctail

    • Avatar Gastro.hr
      gastro 11:41 04. Ožujak 2015.

      Draga nina555, molimo vas da se javite na marketing@gastro.hr vezano uz natječaj. Čestitamo i zahvaljujemo na sudjelovanju :) Pratite nas i dalje

  • iva8 15:20 03. Ožujak 2015.

    Mmmm :) ja bi rado jela u restoranu PANTARUL!

    • iva8 15:26 03. Ožujak 2015.

      Zena sam i suosjecam sa oboljelim zenama.. Zelim dati svoj doprinos u prevenciji i lijecenju raka dojki!

  • papillona 21:38 02. Ožujak 2015.

    Kad je prolazila razdoblje raka dojke bila sam premlada da pruzim podrsku majci kakvu zasluzuje. PW je prilika da otvorim ovu tesku temu i da jos jednom zahvalim majci jer je prezivjela i tu je za mene da zajedno slavimo ... prikaži još! zivot. ( le bistro)

  • agneza2 21:44 02. Ožujak 2015.

    Podržavam pink week jer sam ljudsko biće, i mislim da bi svako biće trebalo podržavati nešto humanitarno. I sama sam žena i ne znam što mene čeka.... Htjela bih u bistro Karlo, Le Bistro, Agavu Ii Rougemarin, fleksibilna sam :)

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.