20. listopada 2014.

Osvojite tečaj i postanite sushi majstor!

Članak Povratak na članak
Komentari 25
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Gastro dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Gastro te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • vedran3 11:00 24. Listopad 2014.

    uvijke sam volio eksprimente u kuhinji i istraživati nove kulinarske kulture, japan je definitivno uvijek bio u top 3, možda je ovo prvi koraka? haa? haa? :D

  • SushiPodPekom 23:14 23. Listopad 2014.

    Osim što naravno obožavam sushi, što me uvijek jako dojmi su sushi majstori dok ih promatram za vrijeme pripreme. Vidi se sav njihov trud i ponos na svoj proizvod. Htio bih također doživjeti te iste emocije dok odvazu prave omjere ... prikaži još! količine i boje sastojaka.

  • ivanamavracic 21:35 23. Listopad 2014.

    Obozavam jest,al jos vise i kuhat....kad se nervozna, ljuta zivcana nesto prckam i kemijam u kuhinji...kolko god do sada pokusava napravit sushi nikad ne uspijem.....uzalud trud i novac...al ni to nije bitno...muz izludi jos vise samnom. Pa za dobrobit mog ... prikaži još! muza kojeg puno volim...naucite me !! :)

  • New_Balancane 21:30 23. Listopad 2014.

    Japanska buba sam ja... :)

  • pokic 15:29 24. Listopad 2014.

    Uvijek trazim nove okuse i kombijacije, zacine, trikove i savjete. Doma svi obozavamo azijsku kuhinju, a rado bi svoje najdraze upoznala s tim svjezim zdravim slasnim zalogajima bas tako da sushi pripremim sama. Trud i paznja se puno cijeni. Znate ... prikaži još! kako se kaze, ljubav ide kroz zeludac!

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.