24. studenoga 2015.

Radionica za pamćenje: Pripremite najslađe božićne kolače

Članak Povratak na članak
Komentari 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Gastro dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Gastro te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • krikica 05:47 25. Studeni 2015.

    Moj omiljeni božićni kolač je medena pita. Uz ostale kolače baka ju je uvijek radila posebno za mene, tako da će mi taj kolač uvijek ostati u lijepom sjećanju :)

  • mariolakariola 12:35 25. Studeni 2015.

    Mmmm....Rolada od kokosa :) Svako ima neki kolačić čiji ga miris podsjeća na dom, toplinu ognjišta, šarenilo ukrasa i božićno veselje. Moja mama nije bila baš neki stručnjak, imala je tri recepta, svaki za svoju prigodu. Ovaj je, igrom slučaja ... prikaži još! valjda, završio kao božićni.

  • DanLon 19:01 30. Studeni 2015.

    Rum kuglice. Nema ništa lijepšeg nego nakon obilnog Božičnog ručka uz dječju ciku i veselje sjednem za stol i poslužim se rum kuglicama. Dašak alkohola cijeli dan savršeno zaokruži :)))

  • summerrain3008 13:06 01. Prosinac 2015.

    Linceri iliti zvjezdice. Odmalena sam voljela s mamom raditi te male slatke pekmezaste kolače posipane šećerom u prahu. Danas nijedan Božić ne može proći bez njih. :)

  • zgulan 21:46 24. Studeni 2015.

    Moj omiljeni božićni kolač su "šape" od oraha jer me podsjećaju na djetinjstvo i bakinu vitrinu koju smo uvijek pokušavali tiho otvoriti, a ona bi doslovno "vrisnula". Uz onaj bakin kažiprst ipak bi uvijek užicali po komad kolača koji se topio u ustima ♡

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.