24. studenoga 2015.

Radionica za pamćenje: Pripremite najslađe božićne kolače

Članak Povratak na članak
Komentari 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Gastro dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Gastro te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • sbotica 08:14 02. Prosinac 2015.

    Moj najdraži kolač je srnin hrbat. Mama ga rijetko radi jer govori da je skup, da nemamo svojih badema jer je godina bila loša (i to govori za svaku godinu), da su u trgovini preko 130 kn/kg, skupi maslac, da ... prikaži još!da je puno petljancije s preljevanjem čokolade., a kolač je doslovno za prste polizat.

  • drmicka 10:40 02. Prosinac 2015.

    Kod nas u obitelji pred Božićno vrijeme ukućani, osobito djeca uživaju u pravljenju kolačića. Tako da se na našem stolu uvijek nalazi do deset vrsta kolača . Za svakoga se nađe njegov omiljeni kolačić. Omiljene su oblatne sa orasima i ... prikaži još!ma i čokoladom, to je recept, starinski od moje mame.

  • mblazic 21:54 02. Prosinac 2015.

    Crne trubice, košnice, mađarica od kremastih kolača, a non plus ultra, kiflice, linzeri, londoneri, trokuti od lješnjaka i mnoštvo drugih od suhih. Čokolada, orasi, bademi i lješnjaci su uvijek dobitna kombinacija u našoj obitelji,

  • Avatar tvid
    tvid 11:23 03. Prosinac 2015.

    Gingerbread keksići! Peče se dupla smjesa, kuhinjom se širi miris cimeta, klinčića, muškatnog oraščića.. Priprema se icing u svim bojama i onda najbolji dio - ukrašavanje borića, čovječuljaka, zvjezdica i ostale vesele ekipe. A rezultat - zadovoljna nepca, osmijesi dragih ... prikaži još! ljudi i toplina oko srca!

  • Avatar andjelek
    andjelek 18:53 03. Prosinac 2015.

    Čupavci od kokosa! Moj prvi slastičarski uradak. Obožavala ih je i moja baka! To je bio kolač koji sam kao unuka - ja pekla njoj! Veselila im se kao da je dijete. Dekorativni i sočni, nostalgično me podsjete na nju, ... prikaži još!ju, na snijeg, na božićnu polnoćku, na ljubav...

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.