24. studenoga 2015.

Radionica za pamćenje: Pripremite najslađe božićne kolače

Članak Povratak na članak
Komentari 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Gastro dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Gastro te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Marija111 20:05 01. Prosinac 2015.

    Cimet zvjezdice, zahtjevaju puno truda. Teško se valjaju, još teže režu. lijepe se, pa još treba razmazati glazuru po rubovima tj. krakovima ali.... kad je gotova tako hrskava, mirisna i ukusna mmm izvrsno, zato i ovaj Božić su na popisu

  • veckyb 22:28 01. Prosinac 2015.

    ne znam jel božićni al' mama uvijek radi julišku/julka šnite/julka kocke jer eto to je meni najdraži kolač :D a žena voli napraviti, isto po mom guštu, pitu od sira i oraha :D eee to je meni Božić koji volim ... prikaži još! i koji me sjeća na prošlost i s kojim gradim budućnost :))))

  • zanina 23:09 01. Prosinac 2015.

    Vanilice,to je pred blagdanski miris doma kojeg se sječam iz djetinjstva,mirisi koji mi i danas pobuđuju najlijepše uspomene,dok sam kao malena zaspala na spojenim stolicama u kuhinji jer sam do kasnih sati "pomagala" mami pa se nadam i želim da ... prikaži još! i moja curica ima takve divne uspomene na blagdane :)

  • Zlasta 07:41 02. Prosinac 2015.

    Moja majka je za Božić/Novu godinu uvijek radila Crnčeve glave, nama najdraži kolač, ali njoj dosta kompliciran za izradu, pa bi se za vrijeme praznika, uz našu malu pomoć, ipak primila izrade tog kolača i na tome joj beskrajno hvala. ... prikaži još! Sada je red da mi nju uveseljavamo!! =)

  • ivanasrce 07:51 02. Prosinac 2015.

    Na našem Božićnom stolu nalaze se nezaobilazni Božićni kolači kao orahnjača, vanili kiflice, husari, linzeri...međutim meni su najdraže lješnjak kuglice koje sam kao dijete otkrila u bakinoj staroj kuharici od gđe Vučetić, i nema Božića bez njih. Ukusne su i ... prikaži još! mogu se raznoliko i prekrasno ukrasiti...

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.