Špajza 20. studenoga 2014.

Restoran mjeseca: Pizzerija O'Hara

Članak Povratak na članak
Komentari 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Gastro dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Gastro te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • kompresor 23:58 26. Rujan 2015.

    Oprez, pokušaj prijevare večeras od strane mladog visokog konobara u iznosu od 100 kn prilikom gotovinske naplate, bez isprike, pizza zagorena odozdo, prepruka "izbjegavati" jer mi se ovako nešto još nigdje nije dogodilo.

  • laura3 07:41 13. Prosinac 2015.

    Tanka, mala, skupa k'o vrag, a OBIČNA DA OBIČNIJA NE MOŽE BITI! U većini pizzerija dobije se za puno manje novaca puno bolja i veća pizza. Šteta je istresti toliko love, a na kraju ostaneš gladan. Razvikano bez razloga. VELIKO RAZOČARANJE!

  • Elien 19:13 14. Veljača 2016.

    nakon toliko komentara,otišao sam sa obitelji da probamo tu picu.htjeli smo naručit crnu picu,koju naravno nisu "trenutačno"imali.od 2 odabira tijesta odabrali smo tanje.korica napuhana i tvrda,a sredina se raspada.stavili su mi rikule kao da smo krave,a od pršute

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.