11. studenoga 2015.

Vodimo vas na Gastro radionice na Festivalu hrane i vina

Članak Povratak na članak
Komentari 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Gastro dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Gastro te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • marijana5 16:38 06. Studeni 2015.

    Veseli me provesti vikend u degustaciji fine hrane i slastica, a još prisustvovati radionici bilo bi odlično. Svaka delicija bila slana , slatka i uz dobro vino izmami osmijeh, To je nagrada i kuharu !

  • marijana5 16:37 06. Studeni 2015.

    Veseli me provesti vikend u degustaciji fine hrane i slastica, a još prisustvovati radionici bilo bi odlično. Svaka delicija bila slan , slatka i uz dobro izmami osmijeh, To je nagrada i kuharu !

  • ninna35 23:03 10. Studeni 2015.

    Darko ne mogu se sad odluciti jel bi radije slano ili slatko.....ali ja znam da bi se mi brzo dogovorili i da bi to bilo pravo kulinarsko druzenje...

  • jelena_pet 07:44 10. Studeni 2015.

    Darka pratim na instagram profilu svakodnevno-biti s njim uzivo bilo bi mi pravo veselje :)

  • DivaJazz 16:41 06. Studeni 2015.

    Kuhanje je velika ljubav u mojem životu i voljela bih učiti od ljudi po čijim receptima kreiram i uveseljavam ljude u svojem svemiru već godinama, i naučiti svaku novu sitnicu iz njihovih blaga znanja. Tu su i radionice zdrave prehrane ... prikaži još! koje su prava riznica saznanja o prirodi, ali i o nama samima.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.