11. studenoga 2015.

Vodimo vas na Gastro radionice na Festivalu hrane i vina

Članak Povratak na članak
Komentari 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Gastro dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Gastro te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • princeza_fiona 21:43 09. Studeni 2015.

    Studentica sam i veliki gurman pa bi Darkova brza jela mogla naći mjesto u mojoj kuhinji. Ljubav prema slatkim delicijama je i razlog zbog kojeg sam se jako rano prepustila kulinarskim izazovima te bi asistiranje u izradi Anjinih čokoladnih rukotvorina ... prikaži još! bilo ostavarenje mojih dječijih maštanja.

  • ELEFANT 19:38 09. Studeni 2015.

    Zdravo i slasno bi mi bilo nešto novo i voljela bih takav način pripreme jela uvrstiti u svoju svakodnevnu kuhinju, bilo bi interesantno prisustvovati kulinarskoj radionici. Mada, iskreno, ja bih voljela pogledati sve kulinarske radionice, toliko ih je dobrih...

  • jbube 11:33 08. Studeni 2015.

    Iznimno se veselim odlasku na festival iz dva razloga. Prvi razlog je sam festival, a drugi razlog je što vodim osobu koja nije iz Hrvatske. Pošto dijelimo istu strast za hranom i vinom ne sumnjam da ćemo uživati, i stvoriti ... prikaži još! i ponjeti koju lijepu uspomenu sa najboljeg festivala u regiji.

  • Avatar Matija Plašć
    matija4 12:56 06. Studeni 2015.

    Volim kuhati i ovo se ne propušta. Interesira me Palfijeva radionica jer mi je uz Lesara bio najbolji kandidat Masterchefa i htio bih doživjeti kako radi uživo te Gastro.hr jer pratim Darkov blog i ima super ideje tako da vjerujem ... prikaži još! da će me opet inspirirati idejama

  • smiljanad 22:28 05. Studeni 2015.

    Na Festivalu bih voljela posjetiti i probati (kad bi stalo :-P) SVE! Zasto? Zato sto je dobra hrana praznik za nepce! U zivotu treba uzivati punim plucima, ali i punim ustima dobre klope :-) Ljubav + dobra hrana = dobar zivot!

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.