11. studenoga 2015.

Vodimo vas na Gastro radionice na Festivalu hrane i vina

Članak Povratak na članak
Komentari 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Gastro dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Gastro te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • krikica 13:44 06. Studeni 2015.

    Htjela bi prisustvovati radionicama zdrave hrane kako bi naučila nešto novo te kako bi dobila inspiraciju za kvalitetne promjene u prehrani :)

  • Doritos 21:57 05. Studeni 2015.

    Htjela bih osvojiti ulaznice jer bih ih tada poklonila sestri koja je strastvena kuharica i ujedno voli isprobavati nove stvari, redovito prati Anjin blog sa kojeg nam vrlo često nešto i pripremi.

  • ivana63 19:52 05. Studeni 2015.

    Već duže vrijeme čitam Anjin blog i njene fenomenalne recepte koje je lako pratiti kod kuće, a pošto sam i ja studentica koja obožava kuhati i peći (posebice deserte), jedva čekam vidjeti Anju! Moj hobi pravljenja deserata je i proizašao ... prikaži još! od navedenog bloga jer je gotovo svaki desert meni predivan!

  • mare_sti 16:01 05. Studeni 2015.

    Voljela bih vidjeti radionice "Zdrave torte by Mihaela Devescovi"i "Brza jela iz jedne posude do 30 min".Volim raditi kolače ali mi je tata dijabetičar pa bi voljela naučiti jela koja bi njemu bila fina i zdrava. Posebno me zanimaju vinske ... prikaži još! radionice s obzirom da idem na Agronomski fakultet :)

  • Ina1010 15:57 05. Studeni 2015.

    Dugo pratim blogove Darka i Anje i inspiriraju me super receptima,no najviše volim recepte za zdrava jela i zato mi se sviđa subotnji program koji nudi takve radionice! Zdravo i slasno,može li bolje?:) Voljela bih povesti dečka da i on ... prikaži još! nauči nešto o kuhanju,pa da me nekad iznenadi finom večerom! :D

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.