03. ožujka 2015.

Osvojite mjesto na uskrsnoj radionici PINCAonica

Članak Povratak na članak
Komentari 28
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Gastro dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Gastro te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • natalija3 19:33 15. Ožujak 2015.

    ...obožavam pincu jer je posebna, sinonim Uskrsa... ali još uvijek nisam zadovoljna kako mi ispadne, tako da bih voljela naučiti tajne pravljenja pince... kako bih uz sve ostale delicije pripremala i nju svojim dječacima ;)

  • mirban 13:42 15. Ožujak 2015.

    Biti u kući gdje se priprema pinca, prava je privilegija. Bomba za sva osjetila, odmah probudi sjećanje na djetinstvo i pince iz mamine i bakine radinosti. Danas to bogatsvo mirisa i okusa, budi u meni istu onu euforiju, dok za ... prikaži još! za svoju djecu spravljam taj prekrasni zlatni kolač.

  • marijana5 12:00 14. Ožujak 2015.

    I prije samog Uskrsa kod nas zaluta kupovna pinca. Moj suprug je obožava i sam pogled na nju izaziva osmijeh kod njega. Zadovoljstvo mi je da ponekad i sama napravim kad vidim da tako nešto malo , slatko i mirisno ... prikaži još! može nekoga obradovati.

  • Valentina11 19:53 13. Ožujak 2015.

    Volim pincu i njene mirise jer se povezuju uz Uskrs,obiteljsko okruženje i uživanje u blagodatima hrane.Također ju volim jer ju ne znam pripremati sama pa stoga cijenim svaki njen zalogaj i mrvicu,od prve do posljednje.

  • kreso 15:17 11. Ožujak 2015.

    U kojem gradu se ovo uopce dogadja?

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.