19. listopada 2015.

Vodimo vas na najukusniju pizza radionicu

Članak Povratak na članak
Komentari 55
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Gastro dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Gastro te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Miocmatej8989 17:43 20. Listopad 2015.

    Moj tajni sastojak za super pizzu je jednostavan a to je da se pizza ispeče cijela u krušnoj peći koja daje bolji miris okus i užitak pizze.

  • Avatar MIG
    MIG 17:32 20. Listopad 2015.

    Moj tajni sastojak za super pizzu su čardas maleni trokutici sira natrgani na komadice i stavljeni ispod tone topivog sira,,,predobro kada naiđete na ljute dijelove,bas je super pikant ♥

  • sbotica 17:25 20. Listopad 2015.

    Domaće maslinovo ulje i domaće, onako iz rerne prepržene slane masline i svježi boslijak iz vrta.

  • ELEFANT 15:59 20. Listopad 2015.

    Moj tajni sastojak je umak za pizzu, pripremljen od domaćeg kuhanog paradajza, mmmljac!

  • majki 14:56 20. Listopad 2015.

    Ono što čini moju pizzu savršenom je to što prije posluživanja stavim cherry rajčice prerezane na pola, par maslina i nekoliko na komadiće istrganih listića bosiljka, te je završim s par kapi maslinovog ulja pokapanih po površini. P.s. za vrijeme ... prikaži još!me pisanje ovog komentara počele su mi curiti sline :)

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.