21. studenoga 2014.

Gastro.hr te daruje s 10 Dukatovih paketa!

Članak Povratak na članak
Komentari 185
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Gastro dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Gastro te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • erni 22:35 03. Prosinac 2014.

    obitelj jogurt jako voli i uvijek se za salicu jogurta vise moli.od predivne pite koje radi moja zena, do famoznog tijesta za pizzu s jogurtom koje je recept za sva vremena.krafne s jogurtom su najbolje.moj sincic jogurt i zitaricama,kojim komadicem ... prikaži još! voca jako voli, jednostavno ne moze da mu odoli

  • engie 19:19 03. Prosinac 2014.

    Jogurt ima kraljevsko mjesto u mom hladnjaku. Obožavamo ga svi, i svakodnevno ga koristimo uz obrok. Čak ga jede moj pas,on obožava Dukatos koji dobije kao nagradu. Mom sinu doručak bez jogurta je nezamisliv. On ga najčešće jede uz pahuljice. ... prikaži još! Također volimo i voćne jogurte.

  • Slavko Petr 16:45 03. Prosinac 2014.

    Najviše volim kada mi draga smiksa malo mlijeka, jogurta, banane i nekog smrznutog crvenog voća. Još doda žlicu sjemenki lana, na to dvije žlice zobenih pahuljica te sve smiksa sa štapnim mikserom. Ukusno i zdravo. Još kad znam od koga ... prikaži još!a je onda sam presretan.

  • abervid4 13:06 03. Prosinac 2014.

    Koristim na više načine- za tlak stavim bijelog luka i pijem, za prehladu limun stavim. Ljeti kad izgorim od sunca onda mažem jogurtom izgoritu kožu. Najbolje mi pomaže drugi dan poslije fešte kad me boli glava i želudac onda pomiješam ... prikaži još!m jogurt i kiselo zelje i pojedem

  • ivana.h 23:01 03. Prosinac 2014.

    volim jogurt u kolacima i raznim kremama, obavezno ga konzumiram i za dorucak uz musle.. ali najbolja mi je maska koju napravim od jogurta i jos stavim krastvce na oci i bas si budem zgodna;)

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.