21. studenoga 2014.

Gastro.hr te daruje s 10 Dukatovih paketa!

Članak Povratak na članak
Komentari 185
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Gastro dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Gastro te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • nicole1995 22:02 02. Prosinac 2014.

    za doručak ga jedemo uz pecivo,za večeru uz sendvić.mama ga dodaje u puno jela;pite,pizzu,burek,mahune,krem juhama..i nekim maskama za lice jer odavno pada na prirodnu kozmetiku..na moru kad pocrvenimo ko seljaci, jogurt je spas..koliko ga mi trošimo, zaslužili smo da nas odaberete.... :)

  • JelenaBM 20:54 02. Prosinac 2014.

    Lijep pozdrav! Jogurt najčešće koristim u kombinaciji sa zobenim pahuljama i voćem, bilo svježim ili sušenim, te uz dodatak meda = čini savršenu kombinaciju za ukusan i zdrav doručak koji tijelu osigurava sve potrebne nutrijente za uspješan početak dana!

  • majazd21 18:20 02. Prosinac 2014.

    Volim jogurt na razne načine.Najčešće ga pijem uz burek koji napravim,a u zadnje vrijeme ga koristim za kolače jer sam se navukla na mramorni sa jogurtom i na neke kolače sa sirom, skutom i jogurtom.Isprobala sam talijanski tip jogurta i ... prikaži još! već sam ga par puta stavila u palačinke sa svježim sirom :)

  • nstrunje 14:49 02. Prosinac 2014.

    Gotovo svakodnevno ga koristimo za doručak i to orjentalni, koristim kremasti za odličnu Vlašku pogaču, za tijesto za perece, za vafle, za jogurt kolač itd, u našoj obitelji je našao široku upotrebu. nstrunje

  • ivana.h 23:01 03. Prosinac 2014.

    volim jogurt u kolacima i raznim kremama, obavezno ga konzumiram i za dorucak uz musle.. ali najbolja mi je maska koju napravim od jogurta i jos stavim krastvce na oci i bas si budem zgodna;)

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.