21. studenoga 2014.

Gastro.hr te daruje s 10 Dukatovih paketa!

Članak Povratak na članak
Komentari 185
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Gastro dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Gastro te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • vedran3 22:20 01. Prosinac 2014.

    paaaa volim jogurt popiti i sam, jednostavno ti uljepša dan...dodati u varivo, žitarice ili palačinke, samo ga ohladit i dodat malo šunke :)

  • mandarina 19:27 01. Prosinac 2014.

    Jogurt koristim za pripremu deserta u čaši sa voćem ili napravim jogurt kolač. Za pripremu glavnog jela, svinjski file prepečem u tavici, posložim u vatrostalnu posudu prelijem jogurtom, posipam sirom i zapečem u pećnici. Također napravim jogurt dressing za salatu ... prikaži još! uz dodatak češnjaka i peršina.

  • agneza2 17:39 01. Prosinac 2014.

    Jogurt volim jesti sam a i volim ga ljeti stavljati u salate i kolače. Najviše volim običan jogurt u koji sama dodajem voće i sastojke po želji

  • agneza2 17:39 01. Prosinac 2014.

    Jogurt volim jesti sam a i volim ga ljeti stavljati u salate i kolače. Najviše volim običan jogurt u koji sama dodajem voće i sastojke po želji

  • ivana.h 23:01 03. Prosinac 2014.

    volim jogurt u kolacima i raznim kremama, obavezno ga konzumiram i za dorucak uz musle.. ali najbolja mi je maska koju napravim od jogurta i jos stavim krastvce na oci i bas si budem zgodna;)

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.