21. studenoga 2014.

Gastro.hr te daruje s 10 Dukatovih paketa!

Članak Povratak na članak
Komentari 185
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Gastro dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Gastro te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • airamana 08:54 03. Prosinac 2014.

    Jogurt pijem svaki dan, njegov sam veliki fan. Uz sva jela paše pa mom želudcu bude lakše. U bilo koje doba dana, jogurt je savršena hrana. Ljeti kad izgorim, jogurt se protiv opeklina bori.

  • stanka 23:59 02. Prosinac 2014.

    Jogurt moju kožu savršeno umiri Kada sunce alergiju raspiri. Od jogurta radim i maske za lice Jer se samo u takve kunu sve hoolywoodske ljepotice.

  • scalia 23:56 02. Prosinac 2014.

    Jogurt ujutro ga sa pahuljicama jedem,a za ručak radim sa njime razne umake za salate Ali volim ga piti samog samo da znate .U kolače razne ga stavljam Njime probleme sve sa probavom obustavljam. Jogurt i sa palentom jesti volim. ... prikaži još!olim. A uz burek kad ga pijem tada čak i za repete molim.

  • scalia 23:55 02. Prosinac 2014.

    Jogurt ujutro ga sa pahuljicama jedem,a za ručak radim sa njime razne umake za salate Ali volim ga piti samog samo da znate .U kolače razne ga stavljam Njime probleme sve sa probavom obustavljam. Jogurt i sa palentom jesti volim. ... prikaži još!olim. A uz burek tada čak i za repete molim.

  • ivana.h 23:01 03. Prosinac 2014.

    volim jogurt u kolacima i raznim kremama, obavezno ga konzumiram i za dorucak uz musle.. ali najbolja mi je maska koju napravim od jogurta i jos stavim krastvce na oci i bas si budem zgodna;)

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.