21. studenoga 2014.

Gastro.hr te daruje s 10 Dukatovih paketa!

Članak Povratak na članak
Komentari 185
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Gastro dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Gastro te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • malamaja0207 12:08 02. Prosinac 2014.

    Poštovani,,, jogurt najčesće kupujem kremasti i stavljam ga kad pripremam domaći kukuruzni kruh i peciva pa dobiju fini miris i okus te jogurt koristim u pripremi sladoleda i pripremi kremastog griza

  • marina8 11:40 02. Prosinac 2014.

    postovani,ja cesto pravim muffine i u njih ide tekuci jogurt..jedem cvrsti za dorucak,a odkako nam je stigao turski bome sam se navukla i njega jedem s krekerima,a s okusima najvise volim bananuj!ali ne koristm ga samo uz jelo, nego i ... prikaži još! ljeti kad su vrucine, kad izgori netko,jer je najbolje pomagalo..

  • Ronny 11:31 02. Prosinac 2014.

    Osim što pijem jogurt uz doručak za bolji početak dana,koristim ga u pripremi deserta sa voćem,sladoledom,kolačima.U umacima za meso,tjesteninu,razne salate.Koristim ga za razne maske za lice.Dakle,ne samo da je dobar za slastice i raznu namjenu unutar kuhinje,već pomaže i u njegovanju lica.

  • golman 11:17 02. Prosinac 2014.

    .Znam ga jesti ca cornfleksom za dorucak..Navecer si slozim palentu i onda ju prelijem sa jogurtom.Pita sa jogurtom mi je odlicna.Prosena kasa sa jogurtom takoder mi je odlicna, malo posolim i gotovo.Ali u ljetne dane najvise sto me osvijezi i ... prikaži još!i rashladi je hladan vocni jogurt.Sve vrste obozavam.

  • ivana.h 23:01 03. Prosinac 2014.

    volim jogurt u kolacima i raznim kremama, obavezno ga konzumiram i za dorucak uz musle.. ali najbolja mi je maska koju napravim od jogurta i jos stavim krastvce na oci i bas si budem zgodna;)

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.